Kopačky

Kopačky na futbal. Máme pre vás všetky druhy kopačiek. Štandartné lysované kopačky (lysovky),  kolíkové do rozmočeného terénu, turfy aj halové kopačky.  Máme populárne modely od Nike aj adidasu. Ak chcete kopačky na tréning, môžete si vybrať z mnohých modelov nižšej ceny.

Pre zanietených futbalistov máme super moderné a kvalitné kopačky, ktoré nosia futbalové hviezdy ako Ronaldo, či iný hráči svetového fotmátu.

Moderné kopačky sú plné nových technológií, ktoré sa vyrobcovia snažia vložiť do kopačiek na základe pripomienok futbalistov. Takže niektoré kopačky sú ľahké, iné majú stabilnejšiu podrážku, a ďaľšie majú jemnú časť zvršku pre zvýšenie citu pre loptu.

Ak hrávate na rôznych povrchoch, je správne použiť kopačky na daný povrch, na ktorý sú prispôsobené. Každý povrch si vyžaduje iný typ usporiadania a veľkosti kolíkov na kopačke.

Futbalové kopačky rôznych značiek od najznámejších ako sú Nike, Adidas, Puma. Tieto futbalové kopačky obúvajú najlepší hráči sveta. Futbalové kopačky sú kvalitné, a preto by vám mali vydržať čo najdlhšie.

Výber správnej veľkosti kopačiek.

Kopačky s umelým zvŕškom si vyberte o pol čísla väčšie, ako máte nohu.

Kožené kopačky si zase vyberte presne vaše číslo = koža sa nohe prispôsobí po pár obutiach.

Halovky si vyberajte presne na nohu, aby bolo chodidlo pevne obopnuté. Zvýša sa vaša stabilita a cit pre loptu.

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.