Bežecke tenisky

Dámske tenisky na behanie. Široký výber najkvalitnejších Dámskych bežeckých tenisiek. Tenisky sú veľmi kvalitné, pohodlné a cenovo dostupné. U nás si tenisky na behanie určite vyberiete. Máme veľký výber bežeckých tenisiek od svetových výrobcov akými napr. sú Nike, Adidas, Puma, Reebok, New Balance, Asics, Karrimor a veľa ďaľších. Detské bežecké tenisky by mali byť ľahké, vzdušné a hlavne pohodlné. Neváhajte a vyberte si ešte dnes. Bežecké tenisky máme v rôznych veľkostiach od 3 až po 8UK. Z našich bežeckých tenisiek si určite vyberiete tie správne. Na každé bežecké tenisky sa vzťahuje 2ročná záruka.
Technológie v bežeckých teniskách

Clima Cool  ClimaCool ® aktívne odvádza teplo a pot od tela prostredníctvom materiálov, ktoré pohlcujú teplo a vlhkosť, vetracích kanálikov a trojrozmerných tkanín, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu tesne pri tele.

Torsion System Odľahčená klenba dovoľuje prednej a zadnej časti nohy pohybovať sa nezávisle vďaka lepšej povrchovej adaptácii a stabilite.  TORSION ® System je špecifický pre pohybovo náročné, tak aj pre menej pohybovo náročné športy. Tento systém je špecifický podľa aktivity, podporuje strednú časť nohy a slúži ako plocha pre rozšírenú kontrolu.

Traxion  Dizajn lamely podošvy poskytuje maximálnu priľnavosť vo všetkých smeroch na každom mäkkom povrchu bez nadbytočných tlakových bodov na nohe.  Priestranný úzky profil TRAXION ® priľne bez sklzu, čo ho robí ideálnym pre akékoľvek vonkajšie športy, ktoré vyžadujú maximálnu priľnavosť podrážky.

Hyperfuse Táto technológia sa stáva novou generáciou športového oblečenia  Nike.  Pomocou technológie Hyperfuse vzniká odolný materiál  tvorený z troch vrstiev (stabilita, priedušnosť a odolnosť). Všetky tri vrstvy sú zlúčené dokopy tavením. Tenisky využívajúce technológiu  Hyperfuse sa  stali celosvetovo známymi a vyhľadávanými nielen medzi športovcami.

Dynamic Support Terchnológia Dynamic Support eliminuje priestor medzi chodidlom a topánkou a tým zaručuje bezkonkurenčné pohodlie nezávisle na tvare či veľkosti nohy.

Lunarlon  je ultra ľahké a pružné tlmenie, ktoré pomáha chrániť nohu a zároveň poskytuje stabilitu a pohodlie pre lepší zážitok z behu a tréningu. Tlmenie Lunarlon je o 30 % ľahšie než štandardná pylónová pena a je použité v celej kolekcii Nike Lunarlon.

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.