Bikiny a Plavky

Dámske celé plavky a bikiny.

Celé plavky - Dámske celé plavky sú klasika. Vhodné sú na plávanie v bazéne, či na dovolenke. Máme veľa druhov a farieb dámskych celých plaviek. V ponuke celých plaviek si môžete vybrať z klasických jednofarebných plaviek až po krásne módne kúsky s prekrásnymi farebnými a dizajnovými vzormi. Ak chodíte pravidelne plávať do bazénu, sú pre vás celé plavky vhodné. Plavky od značiek ako Speedo, Nike, adidas, Slazenger. 

damske cele plavky

Bikiny - Dámske bikiny sú veľmi populárna voľba na dovolenku. Sú skvelé ako dovolenkové plavky, pretože odhaľujú dostatok tela pre krásne opálenie a zároveň zakrívajú to čo má ostať zakryté. V našej ponuke je mnôžstvo bikín z ktorých si môžete vyberať. Bikiny ako plavky vznikly už v roku 1946. Takže sú tu už pomerne dlhú dobu. Bikiny máme s kosticami aj bez. Dámske bikiny sú veľmi obľúbené plavky, hlavne na dovolenkách. 

Damske bikiny

Aké plavky si vybrať?

Tažko radiť, ale vybrať si môžete z obrovského výberu plaviek celých, bikín, či tankín. 

Značkové plavky pre dámy, rôzne stýly a veľkosti. Chystáte sa kúpať a ešte si nemáte čo obliecť? Tak neváhajte a objednajte si plavky priamo u nás. Široký výber dámskych plaviek za skvelé ceny.

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.